FALL SALE | 10% Rabatt

*Valid for bookings until October 31, 2017. Not applicable to agency bookings.

Transfer Details

Where would you like to be picked up?

  Where would you like to be dropped off?

  Transfer date

  Pick-up time

  :

  How many passengers?

  Search fixed prices »

  Transfer do / z lotnisk w Niemczech (Berlin, Dresden, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Leipzig, München, Nürnberg i Stuttgart)

  Z transferem do / z lotnisk w Niemczech German Transfer osiągną Państwo swoje docelowe lotnisko niezawodnie oraz punktualnie. Dzięki transferowi z lotniska zostaną Państwo odebrani bezpośrednio z domu, ze spotkania biznesowego, z targów czy z hotelu lub też zostanie Państwu zaoferowany szybki bezpośredni dojazd do docelowego lotniska – na terenie całych Niemiec. Oczywiście mogą Państwo również zarezerwować transfer z lotniska do wybranego celu. Usługa jest dostępna dla wszystkich niemieckich lotnisk takich jak Berlin, Dresden, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Leipzig, München, Nürnberg i Stuttgart.

  Jeżeli chcą Państwo regularnie korzystać z usług transferu do / z lotnisk w Niemczech, możemy Państwu zaoferować nasze korzystne usługi biznesowe w zakresie transferu. Wiecej informacji znajda Panstwo tutaj.

  Transfer do / z lotnisk w Niemczech z German Transfer

  Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej obsługi i niezawodności naszego transferu do / z lotnisk. Łatwa rezerwacja on-line daje Państwu możliwość zarezerwowania transferu do / z wybranego lotniska na 24 godziny przed wylotem/przylotem. Jeżeli zdecydują się Państwo na transfer do / z lotniska z German Transfer, wówczas będą mieli Państwo możliwość wyboru między różnymi kategoriami pojazdów i różnymi ofertami cenowymi w zakresie transferu w klasach:

  • Premium Economy
  • Business Class
  • i First Class.

  Obok transferu na terenie Niemiec przygotowaliśmy również klasyczną ofertę limuzyn dla pięciu największych lotnisk Niemiec. Proszę wybrać preferowaną przez siebie usługę transferu i skorzystać z niezawodnego dowozu do miejsca przeznaczenia w Niemczech.